Redaktor portali internetowych

Do naszego zespołu poszukujemy redaktora portali o tematyce edukacyjnej. Szukamy “zakręconej osoby”, której warsztat dziennikarski zachwyca, a pomysły inspirują wszystkich do działania. Jeśli jesteś kreatywny, umiesz pisać nie tylko po polsku, ale też po angielsku, a do tego chciałbyś spróbować swoich sił przed kamerą, wyślij nam swoje zgłoszenie!

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca przygotowywanie treści i swobodną komunikację – warunek konieczny
  • lekkie pióro i doświadczenie w przygotowywaniu treści o zróżnicowanej tematyce
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane pierwsze kroki w prowadzeniu kanału na YouTube
  • mile widziana znajomość trendów obowiązujących w Social Media

Zadania:

  • przygotowywanie i publikowanie artykułów o tematyce edukacyjnej, naukowej i biznesowej na portale tematyczne w języku polskim oraz angielskim,
  • budowanie społeczności wokół portalu informacyjnego za pomocą social mediów,
  • praca przed kamerą – realizacja materiałów wideo.

Co możemy Ci zaproponować?

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze na poznańskim Łazarzu,
  • umowę o pracę,
  • dobrą atmosferę i codzienną dawkę dobrego humoru,
  • pracę w środowisku, w którym rozwiniesz swoje umiejętności.

Chcesz u nas pracować? Przekonaj nas! Oprócz standardowego CV, przygotuj kilkuminutowy filmik, w którym pokażesz czym się interesujesz, jak żyjesz oraz wyjaśnisz nam dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Adres, na który prosimy przesyłać aplikacje: rekrutacja@efekty.net

OBEJRZYJ NASZ FILM REKRUTACYJNY…