Kto jest kim w Centrum EFEKTY?

Dyrektor operacyjny

Karolina Lewandowska
Dyrektor operacyjny

Jest absolwentką Ochrony środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Psychologii w biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Twórcza, pracowita, konsekwentna, o dużym poczuciu humoru. Wolnych chwil ma niewiele, ale gdy już je znajdzie to czyta. Zwiedza kraje Wschodu – Białoruś, Estonię, Rumunię, Ukrainę… i pokazuje innym ich folklor oraz piękno.

Dyrektor ds. rozwoju

Marek Florczyk
Dyrektor kreatywny

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu,  „kopalnia doskonałych pomysłów”. Interesuje go kultura Dalekiego  Wschodu, w szczególności Japonii i Tajlandii. Fascynują go najnowsze  technologie internetowe, zagadnienia związane z SEO, Social Media i Web  Usability. Miłośnik motoryzacji i sportu.

kierownik działu finansowo-księgowego

Hanna Sedlaczek
Kierownik działu finansowo-księgowego

Poznanianka, zodiakalny bliźniak, prawdziwa księgowa „z krwi i  kości”. Lubi podróże małe i duże. Doskonali swoje umiejętności w pływaniu na desce z żaglem.

Menedżer projektu

Sebastian Szczęsny
Menedżer projektu

Absolwent historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jak sam przyznaje „ma rozległe, aczkolwiek miejscami dość płytkie zainteresowania”. Od prozy SF, przez filozofię analityczną, filmy braci Cohen i piosenki Jacka Kaczmarskiego po praktykę wychowywania kilkuletniej dziewczynki. Zawodowo stara się kreatywnie przekładać na codzienność idee komunikacji 360 stopni.

Specjalista ds. promocji

Joanna Domżał
Specjalista ds. promocji

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Niepoprawna optymistka, miłośniczka koni, Mazur i pizzy. Podobno „twardo stąpa po ziemi”. Profil psychologiczny: spokojna, rozważna, dobry słuchacz, nie wyraża opinii mogących kogoś skrzywdzić. Pewnie dlatego wyznaje zasadę: nie rób drugiemu – co tobie niemiłe. Wypoczywa najchętniej wśród przyrody, zimą lubi jeździć na nartach, latem można ją spotkać nad jeziorem.

Specjalista ds. promocji

Agnieszka Szewczyk
Specjalista ds. promocji

Wychodzi z założenia, że „wszystko zaczyna się od marzeñ” i optymistycznie patrzy na świat. Od kilkunastu lat związana ze środowiskiem akademickim (gdzie pracowała prawie 14 lat) i nie potrafi się z nim rozstać. Interesuje się kulturą krajów arabskich. Uwielbia fotografować w szczególności swoją córkę i niesforną labradorkę.

team_Milosz2

Miłosz Szkudlarski
Redaktor naczelny

Lubonianin posiadający wszystkie cechy charakterystyczne tej „grupy etnograficznej”. Fan jazzu, historii, twórczości J.R.R Tolkiena oraz Vladimira Wolffa.

Dominika Tucholska

Dominika Tucholska
Specjalista ds. marketingu

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Pochodzi z Warmii i Mazur, które chętnie i często odwiedza. Wychodzi z założenia, że błędy są po to, aby się na nich uczyć, a każdy napotkany człowiek może nas wzbogacić w wiedzę i inny punkt widzenia. Zainteresowania: literatura faktu, DIY, content marketing.

Nataliia Slukhai

Nataliia Slukhai
Redaktor portali

Pochodzi z Ukrainy. Od 2015 roku  mieszka w Polsce. Jest studentką kierunku mediaworking w Collegium Da Vinci. Prowadzi bloga na YouTube i Instagramie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, uwielbia nowe wyzwania, bo to właśnie dzięki nim jest w stanie się rozwijać i wciąż uczyć nowych rzeczy.

Mariusz Florczyk

Mariusz Florczyk
projektant-programista

Absolwent  Politechniki Poznańskiej. Twórczy, zaskakujący, pracowity z  niepowtarzalnym i zaskakującym poczuciem humoru. Jego zainteresowania są  tak duże, że musiałby uruchomiæ osobny dział tematyczny aby przedstawiæ  choćby ich zarys ;)

Specjalista ds. promocji

Łukasz Taruć
Administrator Forum.Studia.net

Absolwent Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, rodowity torunianin, patriota lokalny. W wolnych chwilach uprawia futsal, pływa kajakiem. Fotografuje dla portalu sport24.pl. Uwielbia hokej na lodzie i żużel, wierny kibic TKH NESTA TORUŃ i UNIBAXU TORUŃ. Zainteresowania: współczesne problemy polityczne, sport, góry, wspinaczka.

BelferTV

Michał Januszewski
Belfer TV

Trener, metodyk e-learningu i kierownik projektów z zakresu PR i content marketingu. W Centrum EFEKTY realizuje się jako zaprzyjaźniony publicysta i twórca Akademii Belfra. Amator stolarstwa, życia na wsi i muzyki organowej.

Krzysztof Matusiak

Krzysztof Matusiak
Operator kamery/montażysta

Fizyk i dziennikarz z wykształcenia. Jako fotograf freelancer pracuje z modelkami przy sesjach studyjnych ale jego ulubioną jest fotografia czarno-biała. Współpracuje z LIVEmotorsport.tv przy realizacji transmisji z wyścigów motocyklowych. Uwielbia: zapach benzyny, kino skandynawskie, oliwę z oliwek i koty. Słucha Lady Pank i Lindsey Stirling. W czasie wolnym wsiada na motocykl lub uprawia żeglarstwo. Prywatnie prowadzi wraz z żoną pogotowie rodzinne.