Kto jest kim w Centrum EFEKTY?

Dyrektor operacyjny

Karolina Lewandowska
Dyrektor operacyjny

Jest absolwentką Ochrony środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Psychologii w biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Twórcza, pracowita, konsekwentna, o dużym poczuciu humoru. Wolnych chwil ma niewiele, ale gdy już je znajdzie to czyta. Zwiedza kraje Wschodu – Białoruś, Estonię, Rumunię, Ukrainę… i pokazuje innym ich folklor oraz piękno.

Dyrektor ds. rozwoju

Marek Florczyk
Dyrektor kreatywny

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu,  „kopalnia doskonałych pomysłów”. Interesuje go kultura Dalekiego  Wschodu, w szczególności Japonii i Tajlandii. Fascynują go najnowsze  technologie internetowe, zagadnienia związane z SEO, Social Media i Web  Usability. Miłośnik motoryzacji i sportu.

kierownik działu finansowo-księgowego

Hanna Sedlaczek
Kierownik działu finansowo-księgowego

Poznanianka, zodiakalny bliźniak, prawdziwa księgowa „z krwi i  kości”. Lubi podróże małe i duże. Doskonali swoje umiejętności w pływaniu na desce z żaglem.

Menedżer projektu

Sebastian Szczęsny
Menedżer projektu

Absolwent historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jak sam przyznaje „ma rozległe, aczkolwiek miejscami dość płytkie zainteresowania”. Od prozy SF, przez filozofię analityczną, filmy braci Cohen i piosenki Jacka Kaczmarskiego po praktykę wychowywania kilkuletniej dziewczynki. Zawodowo stara się kreatywnie przekładać na codzienność idee komunikacji 360 stopni.

Specjalista ds. promocji

Joanna Domżał
Specjalista ds. promocji

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Niepoprawna optymistka, miłośniczka koni, Mazur i pizzy. Podobno „twardo stąpa po ziemi”. Profil psychologiczny: spokojna, rozważna, dobry słuchacz, nie wyraża opinii mogących kogoś skrzywdzić. Pewnie dlatego wyznaje zasadę: nie rób drugiemu – co tobie niemiłe. Wypoczywa najchętniej wśród przyrody, zimą lubi jeździć na nartach, latem można ją spotkać nad jeziorem.

Specjalista ds. promocji

Agnieszka Szewczyk
Specjalista ds. promocji

Wychodzi z założenia, że „wszystko zaczyna się od marzeñ” i optymistycznie patrzy na świat. Od kilkunastu lat związana ze środowiskiem akademickim (gdzie pracowała prawie 14 lat) i nie potrafi się z nim rozstać. Interesuje się kulturą krajów arabskich. Uwielbia fotografować w szczególności swoją córkę i niesforną labradorkę.

team_Milosz2

Miłosz Szkudlarski
Redaktor prowadzący

Rodowity Poznaniak. Posiadający wszystkie cechy charakterystyczne tej grupy etnograficznej. Fan jazzu, historii oraz twórczości J.R.R Tolkiena oraz Vladimira Wolffa. W wolnych chwilach gra w koszykówkę i stara się opanować arkana języka tureckiego.

Dominika Tucholska

Dominika Tucholska
Specjalista ds. marketingu

Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Pochodzi z Warmii i Mazur, które chętnie i często odwiedza. Wychodzi z założenia, że błędy są po to, aby się na nich uczyć, a każdy napotkany człowiek może nas wzbogacić w wiedzę i inny punkt widzenia. Zainteresowania: literatura faktu, DIY, content marketing.

Julia Murawska

Julia Murawska
Specjalista ds. mediów społecznościowych i marketingu

Absolwentka filologii polskiej i kultury mediów cyfrowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Fanka polskiej literatury najnowszej, filmów Quentina Tarantino i muzyki Nicka Cave’a. Lubi włoską kuchnię, podróże i wszystkie zwierzęta świata, w szczególności koty.

foto2

Marta Klemens
Redaktor

Studiowała Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną oraz Kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W wolnym czasie dużo czyta, głównie fantastykę i kryminały, ale uwielbia także muzykę i wszelkie zajęcia artystyczne. Chętnie szuka nowych zajęć, a obecnie namawia rośliny ogrodowe do współpracy. Ma wielką słabość do skarpetek z lisami.

Specjalista ds. promocji

Łukasz Taruć
Administrator Forum.Studia.net

Absolwent Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, rodowity torunianin, patriota lokalny. W wolnych chwilach uprawia futsal, pływa kajakiem. Fotografuje dla portalu sport24.pl. Uwielbia hokej na lodzie i żużel, wierny kibic TKH NESTA TORUŃ i UNIBAXU TORUŃ. Zainteresowania: współczesne problemy polityczne, sport, góry, wspinaczka.

BelferTV

Michał Januszewski
Belfer TV

Trener, metodyk e-learningu i kierownik projektów z zakresu PR i content marketingu. W Centrum EFEKTY realizuje się jako zaprzyjaźniony publicysta i twórca Akademii Belfra. Amator stolarstwa, życia na wsi i muzyki organowej.

Grafik

Adam Chmielecki
Grafik

W życiu kieruje się trzema zasadami:
1. Nie bój się robić tego czego nie umiesz – pamiętaj, że Arkę zbudował amator, a Titanica profesjonaliści;
2. Musisz być twardy jak chleb z Biedronki;
3. Res firma mitescere nescit.

Mariusz Florczyk

Mariusz Florczyk
projektant-programista

Absolwent  Politechniki Poznańskiej. Twórczy, zaskakujący, pracowity z  niepowtarzalnym i zaskakującym poczuciem humoru. Jego zainteresowania są  tak duże, że musiałby uruchomiæ osobny dział tematyczny aby przedstawiæ  choćby ich zarys ;)